Saved jobs

No jobs have been saved yet.

Internal Account Manager

Warsaw, Poland

  • Job ID 01RFY

Cel pracy:

Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży na danym obszarze. Zarządzanie nowymi i istniejącymi relacjami z klientami. Realizacja strategii sprzedażowej RS

Zakres zadań na stanowisku:

• Zapewnienie wzrostu sprzedaży i marży poprzez proaktywne telefony oraz kontakt mailowy

• Pozyskiwanie i kwalifikowanie nowych klientów

• Zapewnianie najwyższej jakości w obsłudze klienta

• Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami

• Oferowanie odpowiedniego poziomu rabatów, zgodnie z polityką RS w celu pozyskania/utrzymania biznesu

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania, organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętne tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji na wszystkich poziomach organizacji
  • Umiejętność prostego komunikowania złożonych rozwiązań
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji.
  • MS Office - Outlook, Excel
  • Język polski – biegły, język angielski poziom średniozaawansowany.

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w biznesie przemysłowym, zaplecze techniczne/ branżowe
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość programów CRM
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Kartę sportową
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program oszczędnościowy.